Metódy vlámaní:

Samozrejme nie je jedno, akú vložku si dáme do svojich dverí namontovať.

Nie je potrebné všade namontovať tú najlepšiu, veď svoje peniaze môžeme aj iným spôsobom investovať. Na šopu zbytočne nenamontujeme „zlatý zámok“, veď stačí dvere len jednoducho vykopnúť.

V nasledujúcich bodoch sa vám pokúsime opísať metódy lupičov a ako sa voči nim brániť.

Naša bezpečnosť a pokoj stojí za všetko, teda tak či onak si ju treba kúpiť, čo vôbec nie je lacná záležitosť. Kto si nemôže zaobstarať SBS-ku, pre tých je jediným riešením zaobstarať si kvalitné bezpečnostné vchodové dvere aby chránili svôj majetok, pred nezvanými hosťami. Majetok, ktorý si  nahromadili ťažkou prácou počas dlhých rokov. Aby vaše cennosti zostali naozaj vašimi, investícia sa určite vyplatí a pocit bezpečia je na nezaplatenie. Do našich bytov nám pôvodne osádzali drevotrieskové dvere s papierovou voštinou,ale vo sne by nás v tej dobe nenapadlo, že na náš majetok môže niekto siahnúť. V tej dobe nároky na bezpečnosť neboli také vysoké, no dnes je situácia trochu iná. Štatistika krádeží totiž prudko vzrástla. Spôsoby lupičov si nevyžadujú veľkú odbornosť, ale vedia odhadnúť či sa  daným dverám oplatí venovať  a kolko času im to zaberie.

Zopár spôsobov, ktorými aj vaše dvere môžu byť prekonané:

Vypáčenie: tento spôsob je najčastejší a ochrana pred ním je asi najnákladnejšia. Pretože prekonať obyčajné dvere je týmto spôsobom najlahšie, najtichšie a netreba k tomuto spôsobu žiadne prípravy ani fyzickú silu.

Prevrtanie vložky: tento spôsob je dosť hlučný a vykonávajú sa na málo frekventovaných miestach, kde je dostatok času na tento úkon. Chrániť sa je možné zakúpením vložky voči prevrtaniu.

Zalomenie vložky: zalomiť vložku je možné iba v prípade ak z kovania vytrča na 5-6 mm. Riešením je zaobstaranie si vložky voči zalomeniu, alebo ochrannej krytky, ale patria medzi drahšie investície.

Bumping key: tento spôsob je najnebezpečnejší, pretože profesionáli ich prekonávajú bez poškodenia zámku, bez zanechania stôp a je ťažké dokázať, že sa do bytu naozaj niekto vlúpil.

Preto Vám ponúkame vhodné riešenie a tým sú naše bezpečnostné dvere, ktoré maximálne vyhovujú požiadavkám dnešnej doby. Bezpečnostné dvere Maximo ponúkajú ochranu voči všetkým metódam vlúpania. Pri pohlade lupiča na vaše dvere Maximo, mu nezostane nič iné, len sa pokúšať niekde inde.

Tepelná a zvuková izolácia je na vysokej úrovni, čo je tiež nezanedbatelná vec pri dnešných cenách za energiu. Bezpečnostné dvere Maximo sú na mieru a výhodou je široká škála možností z ktorých si aj Vy určite vyberiete. A to všetko za prijatelné ceny….

Bezpečnostné dvere Maximo

zlodej

 

Tweet